Stupid Ninjas

Stupid Ninjas

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 381
  • DOSYA BOYUTU 9.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameResort

Stupid Ninjas, Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Stupid Ninjas adlı Android oyununda; arazilerine musallat olan ninjalardan kurtulabilmek için köylülerin tek umudu sizsiniz. Köyü aptal ninjalardan temizleyerek köylülere, o eski güzel günlerini vermeye çalışacağız.

Oyunda amacınız samuray kılıcınızı kullanarak, ekranda yer alan ninjaların tamamını; bölüme göre 1,2 veya 3 kılıç darbesiyle yok etmek. Peki sadece tek bir kılıç darbesiyle ekranda gördüğüm tüm ninjaları nasıl öldürebilirim diye düşünüyorsanız, merak etmeyin. Çünkü bu aptal ninjalar zincir reaksiyonlar doğurabilecek tehlikeli silahları üzerinde taşıyorlar.

Bu da demek oluyor ki bir ninjayı kılıcınızla kestiğiniz zaman onun üzerinde yer alan ninja yıldızları dört yana dağılarak diğer ninjalara da isabet ediyor ve bu şekilde ekranda yer alan tüm ninjaları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Bölümler sırasında ninjaları öldürmek dışında dikkat etmeniz gereken bir diğer şey ise oyun haritasında yer alan altın renkli yıldızları olabildiğince çok toplayarak sonraki bölümlerin kilidini açmak.

Köyü tüm bu aptal ninjalardan kurtaracak samurayın siz olduğunu düşünüyorsanız Stupid Ninjas'ı denemenizi öneririm.