Super Duper Notepad

Super Duper Notepad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 479
  • DOSYA BOYUTU 0.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Space Potato Labs

Not Defteri'ne alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir metin editörü.

Super Duper Notepad programı, bilgisayarınızla birlikte gelen Not Defteri uygulamasını yetersiz buluyorsanız ancak ofis programlarına da para vermek istemiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz bir metin editörü. Hem fonksiyonel yapısı, hem de Not Defteri kadar basit olması nedeniyle temel yazı ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacaktır.

Not Defteri'ne ek olarak sahip olabileceğiniz özellikler arasında yazı rengini değiştirme, yazı yazdığınız alanın arkaplan rengini değiştirme, medya dosyalarını dökümana ekleme ve daha sonra çift tıklama ile bu dosyalara erişebilme gibi oldukça faydalı özellikler yer alıyor.

Gözleri rahatsız etmeyen bir yapıda tasarlanan program, geri alma, ileri alma, kaydetme, kesme, yapıştırma gibi tüm temel özellikleri de destekliyor. Eğer dökümanınız içerisine resim dosyaları, videolar, şarkılar gibi dosyaları eklemek isterseniz bu imkanınız da var. TXT'ye ek olarak RTF formatında da kayıt yapabilen program, böylece daha zengin bir içerik saklayabilmenize yardımcı oluyor.

Standart yazı programlarından sıkılanların her türlü yazı yazma ihtiyaçları için kullanabilecekleri basit ve kullanışlı bir metin editörü olarak Super Duper Notepad'i herkese önerebilirim.