Super MP3 Download

Super MP3 Download

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,238,013
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Super MP3 Download Inc

Super MP3 Download ile 100 milyonlarca müzik dosyasını çevrimiçi olarak arayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya Paylaşımı kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Super MP3 Download, 100 milyonlarca müzik arasından istediğiniz müziği arayıp, dinlemenize ve aynı zamanda bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan başarılı bir programdır.

Program ücretsiz bir program olmasına rağmen, açılış ekranında reklam gösterimi yapmaktadır. Ayrıca programın kurulumu sırasında karşınıza araç çubuğu (toolbar) kurma seçenekleri gelecektir. Bu bölüme dikkat ederek toolbar kurmamanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Super MP3 Download'ın kurulumunu yapıp, programı açtığınızda, tek yapmanız gereken şey istediğiniz şarkıcı veya şarkı adıyla arama yaparak, karşınıza çıkan sonuç listesinden şarkıları dinlemek veya bilgisayarınıza indirmek.

Farklı kategorilerde şarkıları görebileceğiniz gibi isterseniz o günün popüler müziklerine de göz atabilirsiniz.

Programın ücretsiz sürümünde gelişmiş arama seçeneğini kullanamayacağınız gibi eşzamanlı olarak birden fazla mp3 indiremezsiniz. Eğer programı beğenirseniz tam sürümünü alarak bu özellikleri de aktifleştirebilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda müzik indir sayfamıza gidebilirsiniz.