Super Power FX

Super Power FX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 166
  • DOSYA BOYUTU 56.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kujo

Super Power FX uygulamasını kullanarak kendi kısa filmlerinizi çekebilir ve onlar göz alıcı efektler ekleyebilirsiniz.

Super Power FX kendi amatör filmlerini çekmeye hevesli kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilen bu uygulamayı hem tabletlerimiz hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabiliyoruz.

Uygulamayı indirdikten sonra hemen video çekip efektleri eklemeye başlayabiliyoruz. Ne yazık ki ilk aşamada sadece bir video efekti kullanılabilir durumda. Daha fazla efekt istiyorsanız uygulama içi satın almalar yapmak gerekiyor. Satın almayı düşündüğümüz efektleri önizleme sürümlerinin olmaması gerçekten kötü olmuş. Neyi satın alacağımızı göremeden sadece isimden yola çıkarak alım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Uygulamanın kullanımı son derece kolay. Zaten video çekerken ne yapmamız gerektiği ayrıntılı bir şekilde açıklanıyor. Her seviyeden kullanıcının Super Power FX ile harika videolar üretebileceğini düşünüyorum. Kendi kısa filmlerinize göz alıcı efektler eklemek istiyorsanız Super Power FX'i mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.