Super Utilities Pro

Super Utilities Pro

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 30,314
  • DOSYA BOYUTU 4.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SuperLogix

Bilgisayarınızı güvende ve düzenli tutmak, hızlandırmak için kullanabileceğiniz bu gelişmiş program sayesinde artık bilgisayarınıza başka hiçbir optimizasyon programı yüklemenize gerek kalmayacak.

Super Utilities sisteminizi hızlandırabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz, temizleyebileceğiniz ve daha bir çok özelliğinden yararlanabileceğiniz tam 27 adet sistem aracı sunuyor. Sisteminizi artık daha hızlı çalıştırmanız için Super Utilities kesin çözüm.

Disk Cleaner: Disk temizleyici. Sisteminizdeki dağılmış dosyaları ve başıboş bağlantısız dosyaları temizler. Sisteminiz hızlanır.

Registry Cleaner: Sisteminizde daha önceden varolan yazılımların uygulamaların windows kayıt defterine bıraktıkları kayıtları temizler. Sisteminiz bunları okumak zorunda kalmaz ve sisteminiz hızlanır.

Uninstall Plus: Bir çok yazılım kaldırılırken sadece belirli kısımları sistemden kaldırılır. Ancak bu uygulama sayesinde sisteminizden tümü ile uygulamaları kaldırabilirsiniz. Böylece sisteminiz için gereksiz kalıntıları okuma derdi kalmamış olur.

StartUp Organizer: Bu uygulama sayesinde sisteminiz başlatılırken hangi programların açılış ile birlikte çalışacağını siz ayarlayabilirsiniz. Ancak önerimiz hiç bir programı başlangıç ile birlikte çalıştırmamanız. Çünkü sisteminizi zorlayabilir.

Spyware Removal: Sisteminize sızmaya çalışan veya sisteminize girmiş olan casus yazılımları bulur ve yok eder.

Hide Folder: Bu özellik sayesinde görünmesini istemediğiniz dosyaları sisteminizin her hangi bir yerinde saklayabilirsiniz. Ve üstelik bulunma ihtimaline karşılık bu klasörleri veya dosyaları şifreleyebilirsiniz.

Super ExeLock: Bu uygulama ile açılmasını istemediğiniz programlarınıza kilit vurabilirsiniz. Şifresi sadece sizde olur.
 
System Backup: Bu uygulama sayesinde sistem dosyalarınızı istediğiniz dosyalar yedekleyebilir ve bir sorun ile karşılaşırsanız bu yedeklemelerden faydalanarak sisteminizi eski haline dönüştürebilirsiniz.

Super Undelete: Bu uygulama sayesinde yanlışlıkla önemli bir dosyanızı sildiyseniz geri getirebilme imkanını size sunuyor.

Önemli! Program Türkçe dil seçeneği de sunuyor. Ancak Türkçe dil dosyasını buraya tıklayarak indirmeniz gerekiyor!