SUPERAntiSpyware Tech Edition

SUPERAntiSpyware Tech Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,600
  • DOSYA BOYUTU 22.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SUPERAntiSpyware

Bilgisayarınızın malware, trojan, spyware ve diğer tehditlere karşı korunabilmesi için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızın malware ve diğer zararlı yazılımlardan dolayı sorunlar yaşadığını düşünüyorsanız kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi de SUPERAntiSpyware Tech Edition. Özellikle kullanıcı verilerini çalmaya çalışan malware, adware, spyware türü tehditlere karşı aktif bir koruma sunabilen ve temizlik gerçekleştiren bu ücretsiz uygulama sayesinde artık çok daha kolay bir şekilde sistem güvenliğinizi sağlamak mümkün.

Kurulum gerektirmeyen program böylece her zaman taşınabilir belleklerinizde de yer alabiliyor ve bir sorunla karşılaştığınızda çalıştırılabiliyor. Trojanlar ve diğer tüm tehditler içerisinden hangilerinin taratılmasını istediğinizi kullanımı kolay arayüzü sayesinde belirleyebiliyor ve ardından sistem temizliğinizi başlatabiliyorsunuz.

Programda sadece klasörleri değil aynı zamanda sisteminizin farklı noktalarını da taratma seçeneği mevcut. Bu noktalar arasında hafıza, kayıt defteri, başlangıç lokasyonları ve çerezler gibi sızıntı zararlı uygulamaların bulunabilecekleri yerler mevcut.

Hem zamanlanmış taramalar hem de güvenli olan uygulamaları işaretleme özellikleri sayesinde sistem güvenliğiniz otomasyona bağlanabiliyor ve gereksiz uyarılardan da kurtulabiliyorsunuz.