SVPtube

SVPtube

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,601
  • DOSYA BOYUTU 2.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SVP Team

YouTube videolarını bilgisayarınızdaki video oynatıcı program ile izlemek için bu ara uygulamayı kullanabilirsiniz.

SVPtube programı hem kullanımı kolay hem de küçük bir YouTube videosu izleme programı olarak karşımıza çıkıyor ve temel olarak YouTube üzerinden izlemek istemediğiniz bir videonun direkt olarak favori video oynatma programınız üzerinden izletilmesini sağlıyor. Yani bir ara geçiş programı olan SVPtube, download imkanı sunmuyor ancak varolan videonun web tarayıcınız yerine video oynatıcınıza aktarılarak oynatılmasını sağlıyor.

Özellikle web tarayıcısını kullanarak izlerken videolarda gerçekleşen takılmalar, ağırlaşmalar ve sorunlardan sıkıldıysanız en rahat şekilde YouTube videoları izlemenin yolu ya onları indirmekten ya da programlar vasıtasıyla izlemekten geçiyor. Ancak indirmek bir süre sonra sıkıcı olmaya başladığı için SVPtube kullanmanız gerekenler arasına giriyor.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken YouTube videosunun adresini kopyalamak ve SVPtube açıkken direkt olarak Play butonuna basmak. Bunu gerçekleştirdiğinizde anında video programınız açılacaktır ve video oynamaya başlayacaktır.