Swap The Box

Swap The Box

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • DOSYA BOYUTU 7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameVille Studio Inc.

Swap The Box ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Temel olarak bulmaca ve beceri dinamiklerini harmanlayarak yepyeni bir deneyim sunuyor.

Swap The Box hem bulmaca hem de beceri oyunu dinamiklerini başarıyla harmanlayan nadir oyunlardan bir tanesi. Kaliteli bir altyapıya sahip olan oyundaki amacımız üç adet aynı tipteki kutuyu yan yana getirip yok etmek. Bu yönüyle marketlerde bolca bulunan eşleştirme oyunlarıyla büyük benzerlik gösterse de işin içine biraz da el becerisi giriyor ve ortaya son derece keyifli bir oyun çıkıyor.

Oyunda amacımıza ulaşmamıza engel olan çok sayıda kutu var. Bu kutuları el çabukluğuyla hemen aralardan almalı ve aynı renkli kutuların yan yana gelmesini sağlamalıyız. Tam tamına 120 bölüm sunan oyunda ses efektleri ve görseller de uyum içerisinde ilerliyor.

Swap The Box aslında hızlı tüketim türü dediğimiz randevu beklerken veya kanepenizde uzanırken oynanabilecek oyun türleri arasında yer alıyor. Derin bir hikaye veya komplike amaçlar yok. Tam olarak zihin dinlendirmelik yani. Hızlı ilerleyen çerez oyunlardan keyif alıyorsanız Swap The Box sizi epey bir süre meşgul edecektir. Çok fazla bölüm olması oyunun monotonlaşmasına da engel oluyor. Bu yönü hoşumuza giden detaylar arasında.