Swift To-Do List Lite

Swift To-Do List Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 625
  • DOSYA BOYUTU 22.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dextronet

Swift To-Do List Lite, kolay ve hızlı bir şekilde yapılacak işler listesi hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Swift To-Do List Lite, yapmanız gereken tüm işleri bir düzen içerisinde yürütebileceğiniz ve yönetebileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır. Aynı zamanda program yardımıyla tüm görevlerinize zamanlayıcılar ekleme şansına da sahipsiniz.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Aynı anda birden çok görev ekleyebileceğiniz program ile her göreve notlar ve zamanlayıcılar ekleyebilirsiniz. Bu sayede yapmanız gereken işleri unutmaz ve zamanı zamanına yapabilirsiniz.

Ayrıca her göre için bir öncelik seviyesi de belirleyebilirsiniz. Bu öncelik seviyesine göre yapmanız gereken işleri sıraya koyabilir ve işlerinizi sıradan tamamlayabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip bir metin editörünü de kullanıcılara sunan Swift To-Do List Lite ile yapmanız gereken işlere ait notlar alabilirsiniz ve bu notları dikkate alarak tüm işlerinizi daha verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında ana görevler ve bu görevlere ait alt görevler oluşturma şansını da kullanıcılara tanıyan program gerçekten çok kullanışlıdır ve organize bir şekilde çalışmak isteyen tüm kullanıcılar için büyük yarar sağlamaktadır.

Kısayol tuş desteğine de sahip olan program yardımıyla yeni bir görev girmek istediğiniz veya programı gizlemek istediğiniz zaman kolayca klavyenizin tuşlarını kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak yapmanız gereken tüm işleri tek bir yerden yönetebileceğiniz gelişmiş bir program olan Swift To-Do List Lite'ı tüm kullanıcılarımızın denemesini öneriyorum.