SwiftCall

SwiftCall

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 323
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TouchPal

SwiftCall uygulamasıyla tamamen ücretsiz bir şekilde telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

SwiftCall uygulamasıyla Android cihazlarınızdan dünyanın birçok noktasındaki kullanıcıları ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Telefon görüşmelerinizi bedavaya getirebileceğiniz SwiftCall uygulamasında sadece internet bağlantısı kullanarak dünyanın birçok noktasındaki arkadaşlarınızı ve ailenizi arayabiliyorsunuz. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamada, telefon çeviriciyi kullanarak alan kodlarıyla birlikte telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulama içerisinden kazanacağınız kredilerle birlikte ücretsiz arama yapabileceğiniz SwiftCall uygulamasında, bu kredileri de oldukça kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Uygulamaya her gün giriş yaparak “check-in” yaptığınızda ücretsiz kredi kazanabileceğiniz SwiftCall uygulamasında, bu kredileri biriktirebilmeniz de mümkün. Uygulama üzerinden yapacağınız görüşmelerde ses kalitesinin yüksek olmasını istiyorsanız, internet hızınızın iyi durumda olduğundan emin olmanız gerekiyor. Wi-Fi, 3G ve LTE bağlantısı üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapmak istiyorsanız SwiftCall uygulamasını mutlaka öneriyoruz.