Switch

Switch

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 78,522
  • DOSYA BOYUTU 0.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCH Software

Sahip olduğunuz mp3, wav, wma ve benzer diğer formattaki ses dosyalarını diğer farklı formatlara dönüştürebileceğiniz işlevsel bir araç.

Switch Windows, Mac ve Linux platformları için üretilmiş, en çok kullanılan popüler ses dosya formatlarına desteği bulunan, kullanımı kolay küçük bir ses dosyası dönüştürme programıdır. Basit yapısı ile bu işlevsel araç sahip olduğunuz ses dosyalarınızı diğer farklı ses dosya formatlarına en hızlı şekilde dönüştürebilmenize imkan sağlıyor. Desteklenen formatlar arasında mp3, wav, wma gibi popüler ses dosya formatlarının yanında daha birçok ses dosya formatı da Switch tarafından destekleniyor.

Küçük boyutu ve ücretsiz olması ile birlikte bilgisayar kullanıcılarına güzel bir çözüm sunan Switch kolaylıkla ses dosyaları arasında dönüştürme işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Yapmak istediğiniz işlem için size düşen sadece dosya eklemek ve eklediğiniz dosyayı hangi formata dönüştürmek istediğinizi belirlemek. Ardından "Convert" (Dönüştür) tuşuna basmanız yeterli oluyor.

Desteklenen Dosya Formatları: wav, mp3, wma, mp2, m4a, ogg, avi, mid, flac, mov, amr, aac, mpga, dct, au, aif/aiff, raw, dvf, vox, cda, gsm, dss, wmv ve çok daha fazlası.