SynaMan

SynaMan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,012
  • DOSYA BOYUTU 36.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Synametrics

SynaMan programını kullanarak en hızlı şekilde ağ üzerindeki bilgisayara dosya gönderebilir ya da onlardan dosya indirebilirsiniz.

SynaMan programı, sık sık uzak ve ağ üzerinden bağlı olan bilgisayarlarda dosya yönetimi işlemleri yapanların kullanabilecekleri web tabanlı bir dosya yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor ve uzaktan bağlandığınız cihazlara hem dosya atmayı hem de o cihazlardan dosya indirmeyi oldukça kolay hale getiriyor. Böylece tüm bilgisayarı kontrol altına almak için gereken programları kullanmak yerine sadece belli işlemleri yapacak bir program kullanabiliyorsunuz.

Daha az özelliğe sahip olan bir program kullanmanın avantajı ise güvenlik durumlarında ortaya çıkıyor ve bir şekilde uzak masaüstü bağlantınızı ele geçirebilen kullanıcılar olursa sadece dosya indirme ve yükleme işlemleri yapabiliyor, bilgisayarın diğer özelliklerine karışamıyorlar.

Program tamamen ücretsiz olduğu için kullanım sırasında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor ya da kullanım sınırı bulunmuyor. Aynı zamanda çok kolay kullanılır bir arayüze ve kuruluma sahip olduğu için hangi cihaza kurarsanız kurun hiç sorun yaşamadan hemen dosya indirme ve yükleme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uzak bilgisayarlara erişimi ise hem yerel ağ üzerinden hem de internet üzerinden gerçekleştirmek mümkün olduğu için hem internet hem de LAN yöneticileri kolaylıkla faydalanabilirler.