SysPlayer

SysPlayer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,280
  • DOSYA BOYUTU 0.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goobzo

SysPlayer kullanışlı ve düşük sistem yüküne sahip bir medya oynatıcıdır

SysPlayer müzik çalma ve video oynatma gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla geliştirilmiş tamamen ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

Oldukça kullanıcı dostu olan, sade ve bir o kadar da şık bir arayüze sahip SysPlayer bilgisayarınızda veya herici medyalarınızda kayıtlı olan ses veya video dosyalarını kolay bir şekilde oynatabilmektedir. Bunun için herhangi bir ek codec yazılımı yüklemenizi gerektirmeyen SysPlayer codecleri kendi bünyesinde barındırmaktadır ve bu sayede hiçbir ayar yapmadan video ve müzik oynatmanıza yardımcı olmaktadır.

SysPlayer kullanımı pratikleştiren birkaç öğeye de sahiptir. Programa tek tek dosya ekleyeceğiniz gibi komple klasörleri de ekleyebilir, bu klasörler içerisindeki video ve ses dosyalarını oynatabilirsiniz. SysPlayer size bu dosyaların arasından istemediklerinizi çıkarma imkanı tanır ve hazırladığınız çalma listesini kaydetme olanağı sağlar.

SysPlayer'ın birkaç özelliği bu medya oynatıcıyı benzerlerinden ayırmaktadır. SysPlayer ile videolardan ekran görüntüsü alma işlemini tek tıklamayla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında medya oynatma hızını ayarlamak ve medyanın oynatma hızını yavaşlatıp hızlandırmak mümkündür.

SysPlayer şu ses ve video formatlarını desteklemektedir:

MPEG, MP3, AVI, ASF, WMV, WMA, MP4, MOV, 3GP, OGG, OGM, Annodex, MKV, WAV, Raw Audio: DTS, AAC, AC3/A52, Raw DV, FLAC, FLV, MXF, Nut, Standard MIDI / SMF, Creative™ Voice