SysPrep Driver Scanner

SysPrep Driver Scanner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 579
  • DOSYA BOYUTU 0.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vernalex

Bilgisayarınızdaki sürücüleri taramak ya da kayıt defterine yeni sürücüler eklemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

SysPrep Driver Scanner programı, bilgisayarınızda bulunan ve yüklü olan sürücüleri sizin için listeleyen ve onlara kolay erişim sağlamanıza yardımcı olan ücretsiz araçlardan bir tanesi. Özellikle sistem yöneticileri için vazgeçilmez araçlardan birisi olma potansiyeline sahip olan uygulama, sürücülerin bulunduğu dizini belirtmenizin ardından yine belirlediğiniz uzantıya sahip olan sürücüleri arıyor ve böylece alt klasörlerdeki sürücüleri de görebiliyorsunuz.

INF dosyalarını bulduktan sonra bunları kayıt defterine işleyen program sayesinde artık hemen o klasörleri otomatik olarak aramak mümkün hale geliyor. Komut satırı desteğine de sahip olan program böylece manuel olarak istediğiniz işlemleri gerçekleştirmenize de olanak tanıyor. Sürücüleri bilgisayarınızın kayıt defterine ekledikten sonra sorunsuz bir şekilde çalışmalarını da böylece sağlayabiliyorsunuz.

Ancak çok fazla sürücü eklememeye dikkat etmeniz gerekiyor. Zira adedi binlerceyi bulan sürücülere sahip olursanız Plug and Play desteğinin aktif hale gelmesi oldukça fazla zaman alacaktır ve taktığınız cihazların tespit hızı düşecektir.