Tableau Public

Tableau Public

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,077
  • DOSYA BOYUTU 49.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tableau Software

Her tür veriyi grafiğe dökerek interaktif olarak paylaşılabilir hale getiren Tableau Public, karşılaştırmalı analizler yapılmasını ve bu grafiklerin sitelere eklenmesini sağlıyor.

Veri bilgi girişlerini, kayıtları, analizleri online ortama taşıyan program grafik ve karşılaştırmalı analiz programlarına yeni bir soluk getiriyor. Verileri karşılaştırmalı analizlerle ve en önemlisi çevrimiçi grafiklerle sunan Tableau Public kayıtlarınızı internet ortamında saklamanın yanında sitelere embed koduyla eklenebilmesini sağlıyor.

Hazırlanan grafikler internet ortamında saklandığı için gerçek zamanlı güncellenebiliyor ve bu güncellemeden aynı grafiği kullanan tüm kullanıcılar yararlanıyor. Veri ve grafikleri kullananlar filtrelemeler yoluyla tablodaki bilgileri karşılaştırabilir veya özelleştirebilir. Böylece grafikler klasik yöntemlerle karşılaştırılınca daha verimli hale geliyor. Birbirinden farklı grafik çeşitleri arasından tablolarınıza en uygununu seçmek ve renklendirmek ise size kalıyor. Açtığınız hesap üzerinden veri girişleri yapıldıktan sonra tablolarınızı renkli grafiklere aktarmak size kalıyor. Excel, Access ve CSV/Text dosyaları sisteme aktarılarak analiz edilebiliyor.