Takasbank Bes

Takasbank Bes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • DOSYA BOYUTU 4.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Takasbank - İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) hesaplarınıza dair bilgilerinize anında ulaşın.

Takasbank Bes, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcılarının hesaplarına ilişkin bilgilere ulaşabileceği bir uygulama.

Zorunlu veya kendi isteğinizle katıldığınız Bireysel Emeklilik hesaplarınızda mevcut fon değerleriyle birlikte hesabınıza aktarılan Devlet Katkısı tutarlarını (fon adedi ve piyasa değeri cinsinden) kontrol edebileceğiniz resmi nitelikli uygulama.

Borsa İstanbul bünyesinde mevcut piyasalarda gerçekleşen; pay, borçlanma araçları, yurt dışı sermaye piyasası araçları, türev araçlar ve kıymetli madenlerle ilgili işlemlerin nakit ve menkul kıymet takasını sonuçlandırmak üzere yetkilendirilmiş merkezi takas kuruluşu olan Takasbank’ın web sitesi üzerinden verdiği hizmetlerden biri olan Bireysel Emeklilik Sistemi Hizmetleri Takasbank Bes mobil uygulamasıyla akıllı telefonunuzda.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcısı olarak BES hesaplarınıza dair bilgilerinize 7/24 telefonunuzdan ulaşma kolaylığı sağlıyor. E-Devlet hesabınızla giriş yaparak (Takasbank Bes sistemine E-Devlet web sitesi üzerinden de ulaşabildiğinden güvenlidir) BES hesaplarınızı görüntülebiliyorsunuz. Devlet tarafından otomatik olarak dahil edildiğiniz ve kendi isteğinizle katıldığınız tüm BES hesaplarınız tek bir yerde, aktif ve pasif olarak ayrılmış şekilde görüntüleniyor. Dilerseniz BES hesaplarınızda meydana gelen günlük bakiye değişimlerinin kısa mesaj ve/veya e-posta ile, aylık bakiye değişimleri ve aylık fon tutar bilgilerinin e-posta ile gönderilmesi için bilgilendirme talebinde bulunabiliyorsunuz.