Takasbank TEFAS

Takasbank TEFAS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Takasbank - İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş.

Fonlar artık cebinizde!

Takasbank TEFAS, tüm fonlara ilişkin bilgilere tek bir yerden ulaşabileceğiniz, fon karşılaştırma, fon detaylı analiz, karşılaştırmalı getiri analizi özelliklerine sahip bir finans uygulaması.

Tüm fonları tek bir sistem üzerinden karşılaştırma ve tek bir yatırım hesabıyla piyasadaki tüm fonlara ulaşma imkanı veren elektronik fon platformu TEFAS’ın mobil uygulaması ile günlük, aylık ve yıllık fon bilgilerine istediğiniz anda kolayca ulaşabilir, fonlara ilişkin getiri analizleri yapabilirsiniz.

Fon Karşılaştırma menüsünden fon türü (kıymetli madenler şemsiye fonu, fon sepeti şemsiye fonu, katılım şemsiye fonu, borçlanma araçları şemsiye fonu, para piyasası şemsiye fonu, değişken şemsiye fonu, hisse senedi şemsiye fonu, karma şemsiye fonu, altın fonu, devlet katkısı fonu, hisse senedi fonu, karma fon, para piyasası fon vs.) fon grubu, kurucu seçimi yaparak; getiri, yönetim ücreti ve büyüklük bazında karşılaştırabiliyorsunuz. Fon Detaylı Analiz menüsünden ilgili fonun bilgilerine (unvanı, son fiyat, günlük getiri, fon toplam değer, kategorisi, yatırımcı sayısı, pazar payı vs), fon getirilerine (aylık ve yıllık), fon profiline ve grafiksel olarak varlık dağılımına ulaşabiliyorsunuz. Karşılaştırmalı Getiri Analizi menüsünden seçtiğiniz fonun diğer fonlarla yıl, ay bazında grafik üzerinden karşılaştırmasına ulaşabiliyorsunuz. En Çok Kazandıranlar menüsünde de en çok kazanç getiren fonlar grafik üzerinde gösteriliyor.