tap tap tap

tap tap tap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bart Bonte

tap tap tap isimli bu oyunda, hızlı refleksler sergileyerek ekranda anlık beliren komutları yerine getirmeye çalışıyoruz.

tap tap tap, Android platformu için özel olarak tasarlanmış bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun özellikle arkadaş gruplarında epey ilgi görecek gibi duruyor. Elbette tek başınıza da oynayabilirsiniz fakat bu oyunun zevki aynı anda iki kişinin mücadele etmesiyle çıkıyor.

Dans tabanlı hazırlanan bu oyundaki temel amacımız ekranda anlık olarak beliren komutları hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden yerine getirmek. Kulağa her ne kadar basitmiş gibi gelse de komutlar ekranın farklı noktalarında çok hızlı bir şekilde belirip kayboldukları için yetişmek zor oluyor.

Oyunda karşılaştığımız komutlar "tıkla, "sürükle", "kaydır" gibi basit görevleri içeriyor. İki kişi mücadele ederken eller ve parmaklar karıştığı için keyif miktarı da aynı ölçüde artıyor. Oyunda dinlediğimiz müzikler de gayet ritmik.

Grafik olarak beklentilerimizi karşılamayı başaran tap tap tap, beceri oyunlarından ve dans etmekten hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan birisi.