Tap the Frog: Doodle

Tap the Frog: Doodle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • DOSYA BOYUTU 24.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playmous

Tap the Frog: Doodle, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir beceri oyunudur.

Tap the Frog: Doodle, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça bağımlılık yapan bir beceri oyunudur.

Birçok mini oyunun bir arada sizleri beklediği oyunda farklı yeteneklerinizi deneme ve arkadaşlarınızla birlikte yarışma şansına sahip olabilirsiniz.

Her bölümü maksimum 5 yıldız alarak tamamlayabileceğiniz oyunda taş gibi sinirlere ve kedi gibi reflekslere sahip olmanız gerekmekte. Bölümlerde en çok yılıdız alabilmeniz için size verilen görevleri olabildiğince hızlı şekilde yerine getirmeniz gerekiyor.

Sevimli kurbağalara tıklamanın birden fazla yolunu sizlere sunan oyunda, kurbağalarınızı özelleştirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yeni bölümlerin kilidini açmak için daha önce oynamış olduğunuz bölümleri en iyi derecelerle bitirerek altın toplamanız ve topladığınız altınlarla yeni bölümlerin kilidini açtırmanız gerekmektedir.

Oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Tap the Frog: Doodle bir yerden sonra gerçek anlamda bağımlılık yapmaktadır.