Taptalk

Taptalk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 955
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wit Dot Media Berlin GmbH

Taptalk uygulamasıyla Android cihazlarınızdan kolayca fotoğraf ve video mesajları gönderebiliyorsunuz.

Taptalk uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz video ve fotoğraf gönderme uygulamaları arasında yer alıyor. Direkt olarak multimedya dosyalarının paylaşımına yönelik olarak hazırlandığından dolayı arayüzü ve işlevleri de buna uygun bir şekilde düzenlenmiş ve kullanımının oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim.

Uygulama bir nevi mesajlaşma uygulaması veya sosyal ağ gibi çalışıyor diyebilirim. Yükledikten sonra profilinizi oluşturuyor ve daha sonra dostlarınızı arkadaş olarak ekliyorsunuz. Onlarda da Taptalk yüklüyse, herhangi bir fotoğraf paylaşmak istediğinizde direkt olarak o kullanıcıya gönderim yapabiliyorsunuz.

Kullanıcı fotoğrafları üzerine tek tıklama yaptığınızda fotoğraf gönderebiliyor, basılı tuttuğunuzda video moduna geçiş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz galerinizdeki hazır fotoğraf ve videoları gönderme, dilerseniz de direkt olarak çekim yapma şansınız var ve bu sayede her türlü multimedya dosyasının gönderimi oldukça basit bir hale geliyor.

Konum desteği de sunan Taptalk, fotoğrafları paylaşacağınız kişileri harita üzerinde görüntülemenize izin veriyor ve bunun yanında başkaları da sizin mevcut konumunuzu görebiliyorlar. Tabii ki gizlilik sağlayabilmek için bu özelliği kapatabiliyor ve konumunuzun görünmesine engel olabiliyorsunuz.

Fotoğraf ve video gönderilerinize yazı yahut emoji de eklemenize izin veren uygulama, böylelikle daha kişiselleştirilmiş ve anlamlı gönderileri olanaklı kılıyor. Sık sık görsel paylaşımlarında bulunuyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.