TargetMap

TargetMap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 302
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TargetMap

Kişisel haritalar oluşturmak için kullanabileceğiniz bir web servisidir.

TargetMap, kendinize özel haritalar oluşturabileceğiniz faydalı bir web servisidir. Servise gittiğinizde üç farklı kullanım şekli olduğunu göreceksiniz. Paylaşım yapacak olan son kullanıcılar ve paylaşım yapmayacak olan şirketler için ücretsiz ve bir de sınırsız erişim isteyen şirketler için ücretli.

Eğer genel istatistikler çıkaracağınız haritalar üretmek istiyorsanız ve özellikle de elinizde bir excel dosyası varsa ve bunu haritaya uygulamak istiyorsanız, son kullanıcı seçeneği size daha uygun diyebilirim.

Eğer dünyanın çeşitli yerlerinde müşterileriniz varsa ve bunları haritalandırmak istiyorsanız, şirketler için olan ücretsiz seçeneği tercih edebilirsiniz. Eğer daha kapsamlı özelliklere limitsiz erişim ihtiyacınız varsa da ücretli seçeneği kullanabilirsiniz.

Ayrıca çıkardığınız haritaları kendi websiteniz ya da blogunuz varsa oralara gömerek ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüzü olan servisi rahatça kullanmaya başlayacağınıza inanıyorum. Eğer çeşitli istatistikleri uygulamak üzere bir haritalandırma servisine ihtiyacınız varsa, TargetMap'i kullanabilirsiniz.