Tasarruf Ölçer

Tasarruf Ölçer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 101
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.S.

Tasarruf Ölçer uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca emeklilik hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tasarruf Ölçer uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının bireysel emeklilik sistemine dair merak ettikleri pek çok noktayı kolayca öğrenebilmelerine olanak sağlayan ve AvivaSA tarafından hazırlanmış resmi bir uygulama. Hem ücretsiz olması hem de kolayca kullanılabilen sade bir yapıda sunulması sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk yaşamanız mümkün değil.

Uygulama içerisinde yer alan hesaplama araçlarını kullanarak bireysel emeklilikte hedeflediğiniz tasarruf miktarını girebiliyor, daha sonra bu hedef için ne kadar para yatırmanız gerektiğini de öğrenebiliyorsunuz. Tabii ki tam tersi şekilde aylık katkı payını girip ne kadar kazanacağınızı öğrenmek de mümkün. Devletin ödediği katkı payının hesaplanması, emeklilik yaşının belirlenmesi gibi onlarca farklı araç da yine uygulama içerisinde mevcut.

Ödeme planınızı kolayca oluşturabileceğiniz, hatta bilgilerinizi göndererek AvivaSA tarafından aranabileceğiniz uygulama, bireysel emekliliği isteyen ancak ne yapması gerektiği konusunda fikri olmayan kullanıcılara yardımcı olacaktır.

Uygulamanın çalışması ve hesaplamalar için internet bağlantısı gerekmiyor ancak elbette form doldurma ve ek bilgi edinme seçeneklerinin formunuzu göndermek için internet gerektirdiği ortada. Fakat 3G'de bile pek bir kota harcaması olmadığı için dilediğiniz an iletişim formlarını kullanabiliyorsunuz.