Tasty

Tasty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • DOSYA BOYUTU 7.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BuzzFeed

2018'in en iyi Android uygulamalarından Tasty ile Dünya mutfağını keşfedin.

Tasty, Türk mutfağının dışına çıkmak, Dünya mutfağındaki lezzetleri de tatmak isteyenler için en iyi Android uygulaması. Google’ın 2018 en iyi Android uygulamalar listesine giren uygulamada 3000’in üzerinde yemek tarifi bulunuyor. Hepsi yeni, adım adım anlatımlarla kolayca hazırlayabileceğiniz birbirinden lezzetli yemekler bu uygulamada.

Yabancıları kıskandıran birbirinden lezzetli, damaklara kazınan yemeklerle dolu güzel ülkemizdeki tatların yanı sıra Dünya mutfağını öğrenmek isteyen yeni şefler için resimli ve videolu yemek tarifleri uygulamalarından biri Tasty.

Özellikle Dünya mutfağının en popüler yemeklerini öğrenmek, evinde yapmak isteyenlerin kesinlikle denemesini istediğim uygulamadaki tarifler adım adım ve hem resimle hem de videoyla yapım aşamasını görebiliyorsunuz. Özel günler, haftanın özel günleri, günün özel saati için öneriler alabiliyorsunuz. Belli bir yiyeceği, yiyecek grubunu tüketmeyenler için de tarif gizleme özelliği mevcut. Vegan, glutensiz, düşük karbonhidratlı, sağlıklı, lezzetli kısaca her beslenme tarzına uyan yemek tarifleri mevcut.