Tazedirekt

Tazedirekt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aslanoba Gıda

Tazedirekt, sağlıklı beslenmek isteyen kullanıcılara hitap eden bir uygulama.

Tazedirekt, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir organik gıda marketi uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde kullanıcılar tamamı organik olan ürünler arasından dilediklerini sipariş verip, çok daha sağlıklı bir beslenme düzenine sahip olabiliyorlar.

Bildiğiniz gibi sağlıklı beslenmek, sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yediğimiz yiyecekler metabolizmamızı direkt olarak etkilemekte. Dolayısıyla yediklerimizin hem doğal hem de taze olması sağlığımız için kritik bir öneme sahip. Tazedirekt tam da bu noktada sahneye çıkarak kullanıcılara hem sağlıklı hem de lezzetli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Uygulamayı kullanarak Bursa Boğazköy Çiftliği'nde yetişen en taze ürünleri, sebzeleri ve meyveleri mobil cihazımız üzerinden sipariş verebiliyoruz. Her biri kendi alanında uzman çiftçi ve gurmelerin önerileri doğrultusunda hazırlanan bu ürünler hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap ediyor.

Tazedirekt üzerinden verilen siparişler özel soğutmalı araçlarla, hiç kimsenin eli değmeden ve tamamen profesyonel gözetim altında tutularak transfer ediliyor. Buna paralel olarak ürünlerin yetiştirilme ve üretilme koşulları da sürekli olarak gözetim altında tutuluyor. Kısacası Tazedirekt hijyen ve kalite konusunda kafamızda en ufak bir soru işareti dahi bırakmıyor. Haftanın 7 günü hizmet veren servisten ne zaman isterseniz sipariş verebilirsiniz.

Yedikleriniz konusunda titiz bir tutum sergiliyorsanız Tazedirekt sizi bu konuda asla pişman etmeyek bir uygulama.