Tempo Market Programı

Tempo Market Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 10,924
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tempo Yazılım

Marketler için özel tasarlanmış, modern bir görünüme sahip, kullanımı pratik ve kolay olan Tempo Market tüm market işlemlerinizi elektronik ortama taşıyor.

Not: Bu yazılım maalesef artık üreticisi tarafından desteklenmemektedir. Bunun yerine size Bedava Market Programı Önerilir.


Stok – Barkod - Cari Hesap - İrsaliye - Fatura – Çek Senet - Taksit - Hızlı Satış - Kasa - Depo - Döviz modüllerinden oluşan market, büfe gibi perakende satış yapan işletmelere yönelik programdır.

Stok Modülü:
Stokların barkod ve fotoğraf desteği mevcuttur. Stoklar ister döviz ister YTL olarak 5 farklı satış fiyatı girilebilir. Stoklar kendi aralarında ve üreticilerine göre gruplandırılabilir ve ister stok bazında, ister gruplar bazında detaylı raporlar alınabilir. Her bir stokun hareketlerine ve detaylarına tek tuş ile ulaşılabilir. Cari Hesaptan bağımsız Stok Hareketleri yapılabilir. Kritik stok değeri belirlenebilir ve kritik stok değerine ulaşıldığında uyarı verdirilebilir. Kritik değerin altına düşen stoklar raporlanarak sipariş listesi oluşturulabilir.

Barkod Modülü:
Kullanılan stoklar içinde orijinal barkodu olmayan ürünler için 20 farklı standartta barkod oluşturulabilir ve yazıcıdan bastırılabilir.

Cari Hesap Modülü:
Cari hesaplar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister cari hesap bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Cari hesap hareketlerine ve detaylarına tek tuşla ulaşılabilir. Tarih aralıklı ve detaylı cari ekstreler alınabilir. Her bir cari hesap için sınırsız döviz ve YTL hesabı açılabilir. Cari Hesaplara ait Bakiye, Hareket, Taksit, Stoklar tek sayfadan takip edilebilir.

İrsaliye Modülü:
İrsaliye modülü ile satış irsaliyeleri düzenlenebilir. İrsaliye tek tuş ile faturalandırılabilir, bekleyen irsaliyeler rapor olarak alınabilir. Önemli bir özellikte aynı cari hesaba yapılmış olan birden fazla irsaliye tek bir faturada birleştirilebilir.

Fatura Modülü:
ALIŞ ve SATIŞ faturaları düzenlenebilir. Faturalar ister Döviz ister YTL olarak fiyatlandırılabilir. Faturalarda kalem iskontosu, fatura altı iskontosu yapılabilir. Açık, Kapalı ve İade SATIŞ faturası düzenlenebilir. Fatura Dizaynı yapılabilir.

Çek-Senet Modülü:
Firma ve Müşteri çekleri sisteme ayrı ayrı kaydedilebilir. Çek işlemleri menüsü yardımıyla çek tahsilatı, çek ödemesi, ciro işlemleri basit bir şekilde yapılabilmektedir. Çek raporları ile Firma ve Müşterilere ait çeklerden bekleyen çekler, tahsil edilen çekler, ödenen çekler, ciro edilen çekler raporlanabilir. Ayrıca programın her açılış ve kapanışında belirlenen X gün içinde ödemesi veya tahsilatı yapılacak çeklerin hatırlatması program tarafından otomatik olarak yapılır.

Hızlı Satış Modülü:
PERAKENDE satış yapan market, büfe vb. işletmeler için geliştirilmiştir. Bu modülde barkod okuyucu yardımıyla müşteriyi bekletmeden seri bir şekilde satış yapılabilmektedir.

Taksit Modülü:
Kredili satış yapan işletmeler için, ister otomatik ister manuel taksitlendirme yapılabilir. Satış faturaları taksite bölünebilir. Raporlama kısmında geciken ve gelecek taksit raporları alınabilir, yazıcıdan müşteriye ödeme planı yazdırılabilir.

Kasa Modülü:
Sınırsız sayıda kasa açılabilir. Günlük ya da tarih aralıklı kasa raporları alınabilir. Kasa gelir-giderleri ister döviz ister YTL biriminde yapılabilir.

Depo Modülü:
Sınırsız sayıda depo açılabilir, istenilen her depoya ALIŞ ve SATIŞ Faturası ile giriş veya çıkış yapılabilir, depolar arası stok transferi yapılabilir. İade ürünler, arızalı ürünler ve ürün değişimleri gibi işlemler depo modülü sayesinde rahatça yapılabilir.

Döviz Modülü:
Kullanıcılar sınırsız sayıda Para birimi (Dolar, Euro vs.) tanımlayabilir ve tüm modüllerde istenilen para birimini kullanabilir. Her bir cari hesap için tanımlı tüm para birimlerinde işlem yapılabilir.

· Programın kullanımı için sınırsız sayıda kullanıcı ve şifre tanımlanıp her kullanıcıya ayrı ayrı haklar verilebilir.

· Güçlü Raporlaması sayesinde ayrıntılı raporlar alınabilir. Raporlar MS EXCEL`e aktarılabilir.

· Kullanımı ve anlaşılması basit, karmaşıklıktan uzak bir programdır.

NOT:
Program satın alındığında 8000 adet market ürünü barkodlarıyla birlikte gruplandırılmış olarak hazır olarak kullanıcıya verilmektedir