Tenorshare PDF Converter

Tenorshare PDF Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,290
  • DOSYA BOYUTU 12.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Tenorshare PDF Converter sayesinde farklı dosyaları PDF'ye, PDF dosyalarını farklı dosyalara dönüştürebilirsiniz

Tenorshare PDF Converter kullanıcılara word dosyalarını PDF dosyalarına dönüştürme ve tam tersi şekilde PDF dosyalarını word dosyalarına dönüştürme konularında yardımcı olan bir PDF dönüştürme programıdır.

PDF dosyalarının üzerinde oynamalar yapamıyor oluşumuz bu dosyaları word dosyaları kadar kullanışlı yapmamakta. Fakat bazı durumlarda PDF dosya formatını kullanma ihtiyacı ortaya çıkabiliyor ve bu nedenle PDF ve ofis dökümanları arasında dönüştürme yapmak gerekebiliyor. Eğer PDF dosyalarındaki bilgileri değiştirmek istersek de bu dosyaları word dosyalarına dönüştürerek ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz.

Tenorshare PDF Converter bize bu konularda yardımcı olan bir format dönüştürme programıdır. Programın kullanışlı bir diğer yönü Excel ve Power Point dosyalarını da PDF formatına dönüştürebiliyor olmasıdır.

Eğer yüzlerce sayfadan oluşan PDF dökümanlarına sahipseniz, birden fazla dönüştürülecek dosya biriktiyse Tenorshare PDF Converter size toplu dönüştürme seçeneği sunuyor ve zamandan kazanarak verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı oluyor. Program ile aynı anda 50 PDF dosyasını anı dönüştürebilmeniz mümkün. Çok karışık olmayan arayüzü sayesinde Tenorshare PDF Converter her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir.

Eğer dönüştüreceğiniz PDF dosyalarına şifre koruması eklemek isterseniz Tenorshare PDF Converter size şifre koyma seçeneği de sunuyor.