Terra Incognita

Terra Incognita

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,515
  • DOSYA BOYUTU 0.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zubak

Bilgisayarınıza internet harita servislerinin haritalarını indirdikten sonra offline olarak bu haritaları kullanmanın yolu bu programdan geçiyor.

Terra Incognita uygulaması sürekli olarak harita işleri ile uğraşanların ya da keyfi olarak haritaları kurcalamak isteyenlerin hoşuna gidebilecek ve işleri kolaylaştırabilecek bir program. Bir yandan rota çizme bir yandan da GPS takip aracı barındıran program, gereken haritaları ise internetten kendisi indirerek kullanabiliyor.

Programın indirip kullanabildiği harita sistemleri arasında Google, OpenStreetMap, Bing ve benzer servisler yer alıyor. Böylece zorlanmadan dilediğiniz haritalandırma servisini kullanarak ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan zoom yapma özelliği, belli bir alanı seçebilme, navigasyon ve arama kabiliyetleri ise kullanımı daha da rahat hale getiriyor.

Google haritalar servisinden yapıştırılan adresleri direkt olarak kendi haritasında bulabilen program aynı zamanda haritaları bilgisayarınıza indirdikten sonra pek çok farklı formatta saklamanıza da imkan veriyor. PC gezginlerinin kesinlikle denemesi gerektiğini düşündüğüm uygulama tamamen ücretsiz olarak yayınlanıyor.