Test Drive: Unlimited Save Dosyası

Test Drive: Unlimited Save Dosyası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28,475
  • DOSYA BOYUTU 0.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atari

Test Drive: Unlimited Save Dosyası ile oyundaki arabaları açabilirsiniz

Test Drive: Unlimited Save Dosyası açık dünya tabanlı bir yarış oyunu olan Test Drive: Unlimited için yayınlanmış ve oyundaki birçok yarış arabasını ve milyon dolarlık evleri satın alınmış olarak oyunculara sunan bir save dosyasıdır.

Test Drive: Unlimited çıktığında yarış oyunları arasında kendine özel bir yer edinmişti. Buna neden olan faktörler ise oyunun sunduğu özgürlük ve geniş oyun dünyası idi. Bizi Hawaii'nin tropikal haritasına konuk eden oyunda kariyer moduna kendi arabamızı ve evimizi seçerek başlıyorduk. Oyunda ilerledikçe kazanacağımız para ile 125'in üzerinde spor arabayı ve yarış motorunu satın alabiliyor, bunlara lüks evleri ekleyebiliyorduk. Oyunda arabamızın görünümünü değiştirmemize ve motorunu güçlendirmemize de imkan tanınmaktaydı.

Oyunun tek kişilik kariyer modu için yayınlanmış bu mod sayesinde eğer oyunu oynamak için çok zamanınız yoksa veya bilgisayarınıza format attıktan sonra herşeyiniz silindiyse oyunun sunduğu araçlara ve diğer içeriklere kolayca göz atabilirsiniz. Yamayı kurmadan önce önceki save dosyalarınızın yedeğini almanızı öneririz. 

Test Drive: Unlimited Save dosyasını yüklemek için arşiv dosyasının içerisindeki dosyaları Belgelerim klasörünüzün içindeki Tes Drive Unlimited klasörünün içine çıkarmanız gerekmektedir.