TexFinderX

TexFinderX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 161
  • DOSYA BOYUTU 3.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iXoft

Mac bilgisayarınızda bulunan dosyaların adlarını taratmak ve toplu halde değiştirmek için bu ücretsiz uygulamayı indirin.

TexFinderX programı Mac işletim sistemli bilgisayarınızdaki klasörlerinizde yer alan dosyaların içerisinde kelimelere göre arama yapabilmenizi ve bunları değiştirerek dosya adlarını düzenlemenize yardımcı oluyor. Direkt olarak bir veya birden fazla dosyanın adlarında düzenleme yapabileceğiniz TexFinderX, aynı zamanda ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama.

Dilerseniz dosyalar bulunur bulunmaz hemen adları değiştirmeye başlayabilir dilerseniz de kendi ad değiştirme tablolarınızı yaratarak otomatik olarak işlemlerin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında dosyaların adları değiştirilmeden önce yedek alınmasını da sağlayarak herhangi bir olası problemin önünü alabilirsiniz.

Bulunanları daha kolay yönetebilmek için bulunan dosyalar ile isim değişimi sonrası varolan dosyaların listeleri ayrı bölümlerde tutulmaktadır ve böylece karşılaştırma yapma olanağınız da doğmaktadır. Eğer ortaya çıkan sonuçları beğenmezseniz aramanızı daha da rafine hale getirebilir ve kapsamını daraltabilirsiniz.