Textie Messaging

Textie Messaging

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Borange Inc.

Textie Messaging uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızla Android cihazlarınızdan ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.

Textie Messaging uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde arkadaşlarınızla sohbet etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor ve standart yazılı mesajlara ek olarak görseller göndermenize de olanak sağlaması sayesinde SMS'e iyi bir alternatif olabiliyor.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda maalesef reklamlar bulunuyor ancak isteyen kullanıcılar uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanarak tam sürüme geçebilir ve reklamları kaldırabilirler. Uygulamayı kullanarak uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınıza mesajlar gönderebilmenin yanında ABD'de yaşayanlar çeşitli operatörleri kullananlara SMS gönderimlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar.

Uygulamada gönderilen mesajlar SSL sistemi ile şifrelendikleri için, iki kişi arasındaki iletişim herhangi bir şekilde başkaları tarafından ele geçirilemiyor. Ayrıca diğer mobil sistemlerde de uygulaması olduğu için başka işletim sistemleri kullanan arkadaşlarınızla da sohbete devam edebiliyorsunuz.

Aynı hesabı kullanarak birden fazla cihaza da kurabildiğiniz için tüm mobil cihazlarınızdan arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Uygulamanın arayüzünün basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmış olması sayesinde hem arkadaşlarınızı eklerken hem de onlarla mesajlaşırken pek bir zorluk çekeceğinizi sanmıyorum.