Textra SMS

Textra SMS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 727
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Delicious Inc.

Eğer Android cihazınızdaki SMS gönderme uygulamasından sıkıldıysanız eğlenceli bir alternatif Textra SMS olacaktır.

Android işletim sisteminin ve telefon üreticilerinin hazırladıkları standart SMS uygulamasının pek çok kullanıcı için yetersiz kaldığını biliyoruz. Zira herhangi bir özelleştirme yapma imkanınızın olmaması nedeniyle yetersiz kalan bu uygulamaların aksine Textra SMS iyi bir alternatif mesaj gönderme uygulaması. Hem SMS hem de MMS desteği veren uygulama mesajlaşmalarınızın çok daha keyifli ve kolay hale gelmesini sağlayabiliyor.

İçerisinde 800’den fazla smiley barındıran uygulama ayrıca popup olarak açılan bir cevap yazma menüsü sunarak işinizi çok kolaylaştırıyor. Gelen ve giden mesajların kutucuklarını değiştirebiliyor, led uyarı ışığını ayarlayabiliyor, mesaj sesleri, titreşim şekli, gizlilik gibi pek çok konuda da kendi ayarlarınızı uygulayabiliyorsunuz.

Hız olarak özellikle Samsung’un standart mesajlaşma uygulamasından daha hızlı olan uygulamayı kullanırken telefonunuzda başka SMS uygulamaları varsa onları kaldırmanız veya deaktive hale getirmeniz gerekiyor. Kurulum sırasında uygulamanın size sunacağı yönergeleri takip ederek sorunsuz bir şekilde SMS alıp göndermeye başlayabilirsiniz.