The Bot Squad: Puzzle Battles

The Bot Squad: Puzzle Battles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 179
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

İki farklı robot gücü arasındaki enerji savaşını konu alan The Bot Squad: Puzzle Battles, bulmaca ve kule savunma oyunlarını kombine ederek orjinal bir deneyim sunmayı başarıyor.

Ubisoft yapımı The Bot Squad: Puzzle Battles, saldırı ve defans dinamiklerinin yerlerini sıkça değiştirerek kule savunma oyun türünün kapasitesini genişleten yeni ve oynanabilir bir yöntem sunuyor. Oyunu oynarken zaman zaman kuleleri yönetirken saldırı yapan robot birliklerini de kontrol ediyorsunuz. Upgrade eşliğinde güçlendirebildiğiniz robot ekibinin içersinde Android'in yeşil bir çöp bidonu bile var. Etkileyici 3 boyutlu grafikleri bir kenara atmış olsaydık oyun içersindeki çeşitlilik bile The Bot Squad: Puzzle Battles'ı oynamanız için güçlü bir neden.

Robotlarınızı zafere taşırken bulmaca dolu haritalarda dolaşıp enerji elde etmek için çetin bir mücadele vermeniz gerekiyor. Ubisoft'un sürekli artan mobil oyun sayısıyla birlikte belirgin bir biçimde artan oyun kalitesi gerçekten göz dolduruyor. Bulmaca ve stratejiyi bir araya getiren bu yenilikçi kule savunma oyunu bildiğiniz bir türü oynarken düşünce kalıplarınızı silip sıfırdan başlamanın eğlencesini yaşayacağınız bir çeşit sunmayı başarıyor. Elinizdeki robotların özel yetenekleri sayesinde yoldaki tuzakları tespit edin, iyi bir savunma hattı oluşturun ve az enerji kaybederek hedefinize ulaşın.

ARTILAR

Orjinal bir oyun deneyimi

Göz alıcı grafikler

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma