The Hobbit: Kingdoms

The Hobbit: Kingdoms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,285
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kabam

The Hobbit: Kingdoms mobil cihazlarımızda Orta Dünya maceraları yaşatan bir strateji oyunudur

Eğer Tolkien'in yarattığı fantazi dünyası Orta Dünya'nın ve Lord of the Rings'in hayranıysanız The Hobbit: Kingdoms size bu dünyanın kapılarını aralayacak eğlenceli ve ücretsiz bir strateji oyunudur.

The Hobbit filminden Gandalf, Bilbo, Thorin, Legolas gibi karakterleri de içeren The Hobbit: Kingdoms, multiplayer altyapısına dayanır ve online olarak oynanmaktadır.

Misty Mountains'ın arkasındaki topraklara doğru saldırıya geçen Goblin ordularına karşı koymaya çalıştığımız oyunda Elf veya Dwarf ırklarından birini seçerek kendi ordularımızı kurabiliyoruz. Şehirler inşa ederek bu şehirlerimizi savunurken efsane Orta Dünya karakterlerini ordularımızın başına geçirebiliyoruz.

Binlerce oyunseverin oynadığı oyun diğer liderler ile diplomatik bağlar kurmamıza, geniş ordular kurmamıza, binalarımızı ve silahlarımızı iyileştirmemize, oyun oynarken diğer oyuncular ile gerçek zamanlı olarak yazışabilmemize ve değerli ödüller sunan turnuvalara katılmamıza olanak tanır. Elf ve Dwarf ırklarının kendilerine has binaları, askerleri ve görevleri bulunmaktadır. Böylece oyunu farklı şekildeki senaryolar ile oynayabilmemiz mümkündür.

Not: The Hobbit: Kingdoms oynayabilmek için internet bağlantısı olması şarttır.