The Hunt

The Hunt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 120
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ShopTAP Inc

The Hunt uygulaması sayesinde aradığınız tüm kıyafetlerin nerede satıldığını Android cihazlarınızdan hemen tespit edebilirsiniz.

The Hunt uygulaması, modayı çok sıkı bir şekilde takip eden ve dolayısıyla sık sık yeni çıkan ürünleri en uygun fiyata satın almak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir Android uygulaması. Uygulama içerisindeki araçları kullanarak nereden alabileceğinizi bilmediğiniz ancak internette resmini gördüğünüz kıyafetleri bile bulma şansınız artıyor ve böylece size en yakın gerçek mağaza veya online mağazadan hemen siparişinizi verebiliyorsunuz.

Uygulama kullanıcılara iki yönlü bir işlev sunuyor diyebilirim. Bunlardan ilki, bir kıyafeti nerede bulabileceğini bilmeyenler için hazırlanmış ve uygulama içerisindeki deneyimli modacılar, alışveriş yapanlar ve piyasayı takip edenler tarafından hemen sorunuza cevap verilmesini sağlıyor. Tabii ki uygulamanın bir diğer yüzünde ise bu cevapları veren kişiler yer alıyorlar ve dilerseniz diğer kullanıcılara yardımcı olarak onların da aradıkları kıyafetlere veya diğer tekstil ürünlerine erişebilmelerini sağlıyorsunuz.

Tabii ki The Hunt'ın tek yeteneği bu değil. En trend olmuş veya yükselişte olan ürünü de görebilmenize olanak sağlayarak modada rüzgarın ne yana estiğini tespit edebiliyorsunuz. Böylelikle modaya uygun veya tercihen modaya ters bir şekilde hareket etme imkanı da doğuyor.

Çevrenizde bulunan mağazalarda yer alan ürünlerin en uygun fiyata nereden alınacağı konusunda da diğer kullanıcıların yardımlarını alabildiğiniz için cüzdanınıza da katkısı olacağını söyleyebilirim. Her ne kadar uygulama ülkemizde henüz çok yaygın olmasa da belli bir kullanıcı tabanı yakalandığında her erkeğin veya kadının mobil cihazında barındırmak isteyeceği uygulamalardan bir tanesi haline gelecektir.