The Impossible Game

The Impossible Game

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 186
  • DOSYA BOYUTU 1.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FlukeDude

The Impossible Game, el becerinize göre başarı elde edeceğiniz ve yanı zamanda hızlı reflekslere sahip olmanız gereken bir Android beceri oyunu.

The Impossible Game, iPhone ve iPad versiyonu kısa sürede çok tutarak Apple Store üzerinde büyük bir başarı yakaladıktan sonra Android versiyonu da çıkarılan Arcade oyun kategorisinde yer alan eğlenceli bir oyun. Beceri oyunu olarak geçen The Impossible Game'deki amacınız kontrol edeceğiniz kareyi sadece zıplayarak üçgen ve kare şeklindeki engellerden geçirerek bölümleri tamamlamak. Fakat bun sandığınız kadar kolay değil. Çünkü bölümlerde ilerledikçe oyunun zorluğu da artıyor.

Oyunu adını Türkçeleştirdiğimizde imkansız oyun anlamına geliyor. Bu size biraz tüyo veriyor olabilir. Oyunun ilerleyen aşamaları oldukça zor ve yapamadıkça daha da hırslanıyorsunuz. Şahsen ben hırslandım. Oyundaki turuncu kareyi kontrol ederken sadece ekrana dokunarak zıplama yapılıyor. Engelleri aşmak için bunun dışında bir hareket yok. İşin kötü yanı ise bölümün sonuna yaklaşsanız bile yapacağınız en ufak bir hata baştan başlamanıza sebep oluyor. Bu yüzden oynarken oldukça iyi konsantre olmalısınız.

Oyundaki pratik moduna girerek elinizin ve gözlerinizin oyuna alışma sürecini geçirebiliyorsunuz. Bu sayede normal modda daha rahat bölümleri geçmek mümkün. Oyunun tek kötü yanı ise ücretli olması. Bu tür oyunlar genelde ücretsiz oluyor ve iAndroid cihaz sahiplerine sunuluyor fakat ücretli olmasına rağmen çok tutan The Impossible Game'i beceri oyunlarında vakit geçirmeyi seviyorsanız satın alarak denemenizi öneriyorum.