The Island: Castaway 2

The Island: Castaway 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 580
  • DOSYA BOYUTU 403 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G5 Entertainment

The Island: Castaway 2, Windows cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi ıssız adada hayatta kalma oyunlarından biri.

The Island: Castaway 2, ıssız bir adada tek başınıza yaşam mücadelesi vermek durumunda kaldığınız bir oyun ve mobilin yanı sıra Windows cihazlarda da oynanabiliyor. Windows 10 tablet veya bilgisayar kullanıcısı iseniz ıssız ada oyunları listenize kesinlikle katmanızı öneririm.

Batan gemiden kurtularak kendinizi daha önceleri kimlerin yaşadığını asla bulamayacağınız ıssız bir adaya düşüyorsunuz ve adada yaşamanızı sürdürebilmek adına hemen her şeyi yapıyorsunuz. Adaya adım attığınızda düşüneceğiniz üç önemli şey var: Birincisi adanın hızla değişim gösteren havasından etkilenmemek adına bir barınak yapmalısınız. İkincisi de kendinize ok vb. bir şey yaparak ada çevresinde ava çıkmalı ve yiyecek ihtiyacınızı karşılamalısınız. Üçüncüsü ve en önemlisi de sağlığınızı düşünmelisiniz. Alışkın olmadığınız hava ve her an sizi ısıracak vahşi hayvanlara karşı korunmak için iksir hazırlamanız gerekiyor. Tabii ki bunlar zorunlu ihtiyaçlar. Yiyecek ve barınma dışında adanıza davetsiz misafirler gelebilir; onlar için de sürprizler hazırlamanız gerekiyor. Bir yandan da adada yaşayan birilerinin olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorsunuz.

Tam bir ıssız adada hayatta kalma oyunu olmuş diyebileceğim The Island: Castaway 2, simülasyon türünde olduğundan biraz yavaş ilerliyor. Her şey hikayeye göre ilerliyor lakin biraz önce saydığım eylemleri gerçekleştirmek için oldukça zaman harcıyorsunuz. Bu noktada oyunun beğendiğim bir yönünden bahsetmek istiyorum. Oyun tamamıyla Türkçe hazırlanmış. Görevleri tamamlamak uzun sürse de diyaloglar ve menüler yabancı dilde olmadığından sizi içerisine çekiyor. Oyunun animasyonlarının ve görsellerinin de üst seviye olması çekiciliğini artırıyor diyebilirim.