The Island: Castaway

The Island: Castaway

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 327
  • DOSYA BOYUTU 156.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici G5 Entertainment

The Island: Castaway, ıssız bir adada yaşam mücadelesi verdiğiniz bir simülasyon oyunu.

The Island: Castaway, ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz bir simülasyon oyunu. Yolculuk ettiğimiz geminin batması sonucunda kendimizi daha önce kimlerin yaşadığını bilmediğimiz tehlikelerle dolu bir adaya atıyoruz.

Animasyonlarla süslenmiş yüksek kalitede detaylı görselleriyle dikkatimizi çeken ıssız ada oyununda tek amacımız yiyecek ve barınma ihtiyacımızı gidererek adada hayatımızı sürdürmek. Tamamen yabancı olduğumuz bir yerde üstelik kimselerin olmadığı adanın ortasında bunu başarmak oldukça zor. Yiyecek ihtiyacımızı karşılamak için kendimize bir ok yapıp vahşi hayvanların arasına dalmamız, ağaçlara tırmanmamız; aniden değişen zorlu hava şartlarına karşı koymak için barınak hazırlamamız gerekiyor. Tüm bunları yaparken adanın çevresinde “Belki yaşayan birileri vardır” düşüncesiyle geziniyoruz.

Bizleri tehlikelerle dolu ıssız bir adanın içerisine sokan The Island: Castaway oyununda oldukça geniş bir harita üzerinden ilerliyoruz. Adanın her tarafında birine rastlamamız mümkün. Onlarla sohbet ederek bize yardımcı olmalarını da isteyebiliyoruz ki bu oldukça hoşuma gitti. Türkçe dil desteği de olsaymış on numara olurmuş demekten de insan alamıyor kendini.