The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,005
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Telltale Games

The Walking Dead: Michonne sürükleyici bir macera oyunudur

The Walking Dead: Michonne, Minecraft: Story Mode, Tales from the Borderlands, The Wolf Among Us gibi başarılı oyunlarıyla tanıdığımız Telltale Games'in The Walking Dead serisine alternatif bir hikaye çizgisi ekleyen yeni bir macera oyunu.

Hatırlanacağı üzere Telltale Games tarafından yayınlanan önceki The Walking Dead oyunlarında ünlü televizyon serisinin hikayesi dışında yer alan alternatif olaylara tanık olmuş, farklı kahramanlarla maceraya atılmıştık. The Walking Dead: Michonne ise dizinin en sevilen kahramanları arasında olan ve katanasıyla zombilerin kabusu olan Michonne'ü bir oyun kahramanı yapıyor. The Walking Dead: Michonne'de Michonne odaklı olan hikayemizde kahramanımızın kötü anılarla dolu geçmişine tanık olurken Rick ve ekibinden ayrıldıktan sonra neler yaptığını, nasıl tek başına hayatta kalmaya başardığını ve neyin onu arkadaşlarına geri döndürdüğünü öğreniyoruz.

The Walking Dead: Michonne, diğer The Walking Dead oyunları gibi farklı sezonlar şeklinde hazırlanan bir seri. The Walking Dead: Michonne'u satın alarak oyun için gelecekte yayınlanacak sezonlara da sahip olabiliyorsunuz. 3. sezon halinde hazırlanan The Walking Dead: Michonne'de yine seçimlere dayalı bir gidişat, zorlu kararlar almanızı gerektiren sahneler, yüksek tansiyon dolu aksiyon sahneleri birleştiriliyor.

The Walking Dead: Michonne çizgi roman tadında grafiklere sahip. Oyun çok yüksek sistem gereksinimlerine de sahip değil. The Walking Dead: Michonne'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi

- 2 GHZ Core 2 Duo veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 3 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ATI veya Nvidia ekran kartı

- DirectX 9.0

- 3 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı