The Walking Pet

The Walking Pet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • DOSYA BOYUTU 48.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

The Walking Pet, Android için tasarlanmış, Ketchapp imzalı bir beceri oyunu.

The Walking Pet, beceri oyunlarıyla ünlü Ketchapp stüdyosu tarafından hazırlanmış, sürükleyici fakat bir o kadar da sinir bozucu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimizi bu oyundaki temel amacımız ekranda iki ayak üzerinde yürümeye çalışan dört ayaklı sevimli hayvanları mümkün olduğunca fazla ileri yürütmek.

İki ayak üzerinde yürümeye pek alışkın olmayan bu sevimli karakterler denge kurmakta epey güçlük çekiyorlar. Ekrana her tıkladığımızda bir adım ileri atan hayvanları uzun süre boyunca yürütebilmek için zamanlamaya çok dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru zamanda ekrana basamazsak hayvanlar dengelerini kaybederek düşüyorlar.

Oyundaki hayvanların modellemeleri eğlenceli bir tasarıma sahipler. Yüzlerindeki o şaşkın ifade oyunu oynarken yüzümüzü bol bol güldürüyor. Fakat zaman zaman zorluktan ötürü sinir krizlerine de girebiliyoruz. Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan The Walking Pet, keyifli bir beceri oyunu arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.