Toners

Toners

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 103
  • DOSYA BOYUTU 1.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dipan Samanta

Toners, tüm medya dosyalarınızı listeleyerek kolay ulaşım sağlamak amacıyla tasarlanmış başarılı bir uygulama.

Toners, tüm MP3 ve WAV formatlı medya dosyalarınızı listeleyerek onlara kolayca ulaşmanızı sağlayan etkili bir uygulamadır.

Listedeki medya dosyalarınızı oynatmak için gerekli oynat, durdur ve kapat gibi gerekli basit tuşlar uygulamada mevcut. Listeye istediğiniz zaman medya dosyası ekleyebilir, silebilir veya varolan dosya üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Programın iyi özelliklerinden birisi olan puan verme sayesinde, 5 puan verdiğiniz şarkılar otomatik olarak favorileriniz arasına ekleniyor. Puanlama işlemini yaparkan aynı zamanda dosyanın diğer bilgileri üzerinde de değişiklikler yapabilirsiniz. İstediğiniz dosyaları isme, açıklamaya ve puana göre arayarak kalabalık listeler içinde istediğinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Arayüzü oldukça sade ve ana ekranında neredeyse hiç birşey bulunmayan uygulamanın tüm özelliklerine sağ tıklama yaparak yada üstteki menü kısmından ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama, medya dosyalarını düzenleme ve yönetme işlerini oldukça güzel gerçekleştiriyor.

Not: Programı kullanabilmek için bilgisayarınızda NET Framework 1.1 kurulu olması gereklidir.