ToneThis

ToneThis

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36,817
  • DOSYA BOYUTU 12.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ToneThis

Müzik, resim ve video arşivinizden cep telefonunuza mp3 melodi, zil sesi, duvarkağıdı ve videolar oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

ToneThis masaüstü yazılımı sizlere CD, MP3, WAV, iTunes, resim (JPEG, GIF, BMP), ve video (AVI, MPEG) koleksiyonlarınızdan MP3 zil sesleri, truetone'lar ve realtone'lar, ceptelefonu için duvarkağıtları ve görüntülü video zil sesleri yaratmanız konusunda yardımcı olan ücretsiz bir program.

ToneThis ile FireFox kullanıcıları aynı camanda web üzerinden telefonlarına içerik gönderebiliyor. Web sayfaları, resimler ve flash videolar gibi içerikleri tarayıcı üzerinden cep telefonunuza atabildiğiniz bu program ile sınırsız sayıda cep telefonu melodisi, duvarkağıdı ve videoları oluşturabilirsiniz.

Program ile aynı zamanda ücretsiz mobil müziklere, resimlere ve video içeriklerinede erişebilirsiniz. Binlerce cep telefonu oyunuda yazılımın içerisinden ulaşılabilir durumda.

Sürüm 3.5 ile birlikte programa internet üzerinden web sayfaları, flash videolar ve resimler gönderebilme özelliği eklenmiş bulunuyor.

Not: Programın desteklediği cep telefonu modellerini üretici adresinden görmek için buraya tıklayınız.