Total Parking

Total Parking

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 56
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TeaPOT Games

Total Parking eğlenceli bir araba park etme oyunudur

Total Parking eğer araç kullanma yeteneklerinizi zorlu bir teste sokmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba park etme oyunu olan Total Parking'de zorlu koşullarda bize verilen aracı doğru bir şekilde park etmeye çalışıyoruz. Oyuna başladığımızda klasik araçları kolay bir şekilde park edebiliyoruz. 48 bölüm yer alan oyunda bölümleri geçtikçe işler karmaşıklaşıyor. Yolumuza engeller çıkıyor ve bu engellerin yanlarından geçerek ince hesaplamalar yapmamız gerekiyor. Ayrıca kullandığımız araçlar da değilmekte. Oyunda ilerledikçe limuzin gibi uzun araçların yanında kamyonet ve dev tırları kullanarak bu araçları park etmeye çalışıyoruz. Hatta bazı bölümlerde kamyonetinizin kasasındaki topu düşürmeden aracınızı park etmeniz bile gerekebiliyor.

Total Parking'de temel olarak zamana karşı yarışıyoruz. Sürekli ilerleyen sayaç oyuncuda heyecan yaratmakta ve ellerinin ayağına dolaşmasına neden olmakta. Her bölüm sonunda geriye kalan süre ve aracı park etme doğruluğumuza göre performansımız ölçülüyor ve 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor. Oyunu dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz mobil cihazınızın hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz.

Total Parking ortalama bir grafik kalitesine sahip. Her yaştan oyuncuya hitap eden oyun kısa sürede bağımlılık yapabiliyor.