Tower Conquest APK

Tower Conquest APK

kullanıcı

Kule Fethi APK, ücretsiz oynanabilen Android kule savunma oyunudur. Hem internetli hem de internetsiz oynanabilen ender kule savunma oyunlarından.

Tower Conquest APK Türkçe adıyla Kule Fethi APK, Android Google Play’de bir kule savunma oyunudur.

Kule Fethi APK İndir

Benim gibi bu türü sevenledenseniz, Tower Conquest oldukça beğeneceğiniz oyunlardan bir tanesi olmuş. Kule Savunma oyunları arasında özel bir yeri olan tek kule ve askerler üzerine kurulu türün içerisinde yer alan oyun, çeşitlilik ve grafik açısından oldukça kaliteli bir yapım.

Benzer oyunlarda olduğu gibi Tower Conquest'te de sadece bir kulemiz bulunuyor ve bu kuleden bastığımız askeri birimlerle karşıdaki kuleyi ele geçirmeye çalışıyoruz. Bütün oyun boyunca tek bir görevimiz var: Kendi kulemiz düşmeden, karşı kuleyi düşürmek.

Oyunda beş farklı grup bulunuyor. Bunların kendi içerisinde farklı askeri birimleri bulunuyor. En başta bize insani birimler veriyor. Ancak ilerleyen bölümlerde "zombi" gibi birimleri de açarak, kendi askerlerinizin arasına ekleyebiliyorsunuz.

Her geçtiğiniz bölüm sonunda kazandığınız ödüllerle birlikte yeni askerler açabiliyor ya da kulenizi genişletebiliyorsunuz. Böylece daha hızlı bir ilerleme kaydedebiliyorsunuz.

Tower Conquest, temelde tanıdık bir oyun türü olmasına rağmen kendi içerisinde farklı mekanikler barındırıyor. Örneğin; her askeri sahaya sürmek için en başından yeterli "mana" sahibi olamıyorsunuz. Bunun için yeterli manayı biriktirip, üst mana seviyesini arttırmanız gerekiyor. Ayrıca öldürdüğünüz düşman birliklerinin de farklı özellikleri bulunuyor. Bazen kendilerini patlatıp, çoklu hasar verebiliyorlar ya da çok güçlü ataklar yapabiliyorlar. Oyun size bütün bunları anlatıyor ve yavaş yavaş bütün kontrolü size bırakarak, eğlenmenizi sağlıyor.

Kule Fethi APK Oyun Özellikleri

  • 70 benzersiz karakter, kahraman ve kuleden oluşan 5 ayrı grup
  • Kule savunma ve hız becerilerinizi zorlayan hedef, amaç odaklı stratejik savaş
  • Özel animasyon ve 50’nin üzerinde gruba özel arenalarla dikkat çeken 2 boyutlu grafikler
  • Güçlü ve benzersiz beceriler kazanmak için kartları toplayın, birleştirin, geliştirin.
  • Hedeflere ulaştıkça ve yeni dünyalara ve arenalara girdikçe ödülleri gittikçe artan bir harita sistemi
  • Sağlam günlük görev ve takas teklifleri
  • 5 benzersiz takım slotuyla mükemmel takımı bulmak için binlerce karakter kombinasyonu yapın.
  • Facebook arkadaşlarınızla hediyeler paylaşın ve zorlu PvP modda savaşın.