Tower Defense: Infinite War

Tower Defense: Infinite War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96
  • DOSYA BOYUTU 41.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Com2uS

Tower Defense: Infinite War mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Tower Defense: Infinite War aksiyon ve stratejiyi birleştiren bir mobil kule savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Tower Defense: Infinite War'da bilim kurgu tabanlı bir hikaye konu alınıyor. Oyunda uzak bir geleceğe ve uzayın derinliklerine yolculuk ediyoruz. Toprakları mutantlar ve canavarlar tarafından istila edilen bir koloniyi kurtarmaya çalıştığımız Tower Defense: Infinite War'da heyecanlı anlar ve yoğun aksiyon bizi bekliyor.

Tower Defense: Infinite War'da temel olarak canavarlar bize akın akın saldırırken savunma kulelerimizi kullanarak onları yok etmemiz gerekiyor. Üstümüze saldıran her canavar dalgasıyla işler daha da zorlaşıyor. Bu nedenle canavarları yok ederek kazandığımız kaynakları kulelerimizi geliştirmek için kullanmamız gerekiyor. Hangi savunma kulesini nereye yerleştirdiğimiz de oldukça önemli. Farklı türdeki savunma kuleleri karşılaştığımız düşmanlara göre farklı avantajlar ve dezavantajlarla donatılmış olduğundan düşmanımıza karşı bir strateji belirlememiz gerekiyor.

Başlarda kolay olan Tower Defense: Infinite War, oyunda ilerledikçe zorlaşıyor. Bölümler sırasında ucu ucuna kazandığınız veya kaybettiğiniz savaşlarla karşılaşabilir ve bolca heyecan yaşayabilirsiniz.