Tr-Sms (Toplu Mesaj Gönderme) v.1.0

Tr-Sms (Toplu Mesaj Gönderme) v.1.0

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,434
  • DOSYA BOYUTU 1.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TrSoft Yazılım

Hızlı ve pratik kullanıma sahip, bilgisayarınız üzerinden toplu sms gönderme programı.

Üreticinin Açıklaması:

SMS Sistemi Nedir ?

SMS Sistemi şu an için bazı programlarımız içinde bulunan SMS menüsü yardımıyla cep telefonlarına kısa mesaj gönderme sistemidir.

SMS Sistemi Nasıl Çalışır ?

SMS Sistemi bizden hesap açtırdıktan sonra çalışır. Hesap açma işlemleri sırasında size Originatör (Gönderici Adı) sorulacaktır. Gönderici Adı en fazla 11 karakterden oluşmaktadır ve kısa mesaj karşı tarafa ulaştığında kimden geldiğini gösteren bölümde görünecek isimdir. Ayrıca bir kullanıcı birden çok Gönderici Adı oluşturabilir.
Hesap açma sırasında size kontör miktarı sorulacaktır. Kontörlerimiz 1.000'lik paketler halinde satılmaktadır. Her kısa mesaj (hangi operatör olduğuna bakılmaksızın) 1 kontördür. Alıcıya ulaşmayan mesajlarınızın kontörleri sistem tarafından otomatik olarak size iade edilecektir.
Sms sisteminizin çalışması için internet bağlantınız olması gerekmektedir

TR-SMS Nedir ?

TR-Sms mesaj gönderebilmek için hazırlanmış ve ücretsiz dağıtılan toplu veya tek tek mesaj gönderme programıdır.

SMS Hesabı Nasıl Açabilirim ?

SMS Hesabı açmak için programlarımız içinde bulunan "Online SMS Hesabı Başvurusu" formunu doldurmanız yeterlidir. Sizinle irtibat kurulacaktır.

SMS Sisteminde Toplu Mesaj ?

Sms Sistemimizde toplu olarak kısa mesaj gönderebilmektesiniz. Programımızın içeriğine göre belli kıstaslarda listelettiğiniz tüm müşterilerinize veya sizin seçeceğiniz müşterilerinize mesaj gönderilebilmektedir. Ayrıca şablon hazırlayarak gerekli alanları program tarafından doldurulması sağlanabilir.

Toplu kısa mesaj yanında tek kişiye de mesaj gönderilmektedir.

SMS Sistemi Hangi Sektörlerde Kullanılır ?

SMS sistemi belirli bir sektörde kullanılması zorunlu değildir. Örneğin herhangi bir kullanıcımız müşterilerine bakiye bilgilerini gönderebileceği gibi bayramlarda,kandillerde tebrik mesajı da gönderebilir.