TrabeePocket

TrabeePocket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 805
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trabee

TrabeePocket uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan gezilerinizin bütçesini daha kolay bir şekilde inceleyebiliyorsunuz.

TrabeePocket uygulaması, gezginler için hazırlanmış bir Android kişisel finans ve bütçe hazırlama uygulaması olarak karşımıza çıktı ve özellikle yurtdışı gezilerinde sık sık yaptığı harcamaların ucunu kaçıran kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış. Ücretsiz olarak sunulan ancak bazı özellikleri için satın alma seçeneklerinden faydalanmanızı gerektiren uygulama, ne kadar paranız kaldığını tek tek saymanıza gerek bırakmadan size tüm gerekli detayları sunabiliyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken gezinize bir isim vermek ve daha sonra geziye dahil olan bütçenizi girmek. Bütçeniz bir defa belirlendikten sonra artık her yaptığınız harcama bu bütçeden düşülecek ve ne kadar paranız kaldığını görebileceksiniz. Tabii ki bu iş için harcamalarınızı düzenli olarak girmeniz gerektiğini de unutmayın. Dilerseniz kredi kartınızı da bu harcamalara dahil edebiliyor yahut onu hiç işin içine katmadan devam edebiliyorsunuz.

Satın alma seçenekleriyle birlikte çoklu para birimi desteği, kendi ülkenizin para birimine dönüştürme, kategoriler, rapor tutma gibi bazı ek seçenekler de açılıyorlar ancak bunlara her zaman ihtiyaç duymayacağınız için ücretsiz sürümün gezi ekonomisini yönetmekte yeterli olacağını düşünüyorum. Uygulamanın arayüzü ve işlevleri de bu kayıtların düzgün tutulabilmesi için oldukça kolay kullanılır bir yapıda hazırlanmış.

Tabii ki yurtdışında internet bağlantınızın olmama ihtimali bulunduğu için TrabeePocket'ın temel işlevlerinin hepsi internetsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Lakin para birimi dönüştürme gibi bazı işlemler için bağlantı gerekmesi sizi bir kaç özellikten mahrum edebilir. Yine de sık sık gezi ve seyahatlerinin maddi kayıtlarını daha iyi tutmak isteyenlerin göz atmadan geçmek istemeyeceklerine inanıyorum.