Travel Symbols

Travel Symbols

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • DOSYA BOYUTU 6.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Nomad Way

Travel Symbols, yurtdışı seyahatlerinizde gittiğiniz yerin dilini bilmiyorsanız yada sölemek istediğiniz cümleden tam emin değilseniz size rehberlik yapabilecek bir mobil uygulamadır.

Travel Symbols, içinde barındırdığı sembollerle birlikte yurtdışı seyahatlerinizde size yardımcı olmayı amaçlayan basit ve kullanışlı bir Android uygulaması.

Kategoriler halinde hazırlanmış sembolleri arama menüsünü kullanarak da bulabilirsiniz. İstediğiniz sembolü bulduktan sonra yapmanız gereken tek şey birilerine göstererek yardımcı olmasını beklemek. İçinde yüzlerce sembol bulunan uygulama aynı zamanda basit, hızlı ve internet bağlantısı gerektirmiyor.

Gece kulüpleri yada havaalanı hakkında bilgi almak, bulunduğunuz bölgede çeşmeden su içilip içilmediğini sorabilmek, kullandığınız parayı nerede değiştirebileceğinizi öğrenmek bu uygulama ile yapabilcekleriniz arasında. Gittiğiniz ülkenin dilini bilmiyor olabilir yada sölemeniz gerekenlerden tam emin olmayabilirsiniz. Hemen uygulamayı açarak göstereceğiniz sembol sayesinde sıkıntınızı kolayca ve keyifli şekilde halletmiş olursunuz.

Farklı yurtdışı ülkelerini gezmeyi seven yada isteyen fakat dil konusunda kendine güveni olmayan kişiler bu uygulama ile rahatça dertlerini anlatarak yardım alabilirler.