Treexy Driver Fusion

Treexy Driver Fusion

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,478
  • DOSYA BOYUTU 5.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Treexy

Treexy Driver Fusion, bilgisayarınızdaki cihaz ve sürücüleri görüntüleyip yönetmenizi sağlayan faydalı ve güzel bir programdır.

Treexy Driver Fusion, bilgisayarınızdaki tüm parçaları ve bu parçaların driverlarını yönetmenizi sağlayan başarılı bir programdır. Programı kullanarak driverları silebilir, yedekleyebilir veya tekrar kurabilirsiniz.

Windows çalışırken bilgisayarınızın parçalarını aktif ve pasif yapabilir yada tekrar başlatabilirsiniz. Programın sağladığı bulut destekli silme motoru sayesinde bilgisayarınız herhangi bir zarar görmeden driver silebilirsiniz. Bu işlem herhangi bir parçanın driverını güncellerken veya varolan bir parçayı değiştirirken oldukça işinize yarayacaktır.

Programın bir diğer özelliği, Windows'un tanıyamadığı cihazları tanımakta yardımcı olmak. Driver ve cihaz raporu oluşturmak, masaüstü ikonlarınızı ve ekran çözünürlüğünüzü yedeklemek görevlerini kolayca yapabileceğiniz Driver Fusion gerçekten başarılı bir program.

Bilgisayarınızın parçaları ve sürücüleri hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgileri size gösteren Driver Fusion, aynı zamanda bilgisayarınızda problemleri bulmada ve çözmenizde yardımcı oluyor. Ayrıca bilgisayarınızın sahip olduğu tüm özellikleri tek bir pencerede görüntüleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızın tam performansda ve düzgün çalışabilmesi açısından önem taşıyan driverlar ve cihazlarınızın tüm kontrolünü sağlayarak güncel tutacağınız programı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz deneme sürümünde bazı kısıtlamalar bulunmaktadır. Programı deneyerek beğenmeniz halinde Premium versiyonunu almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Not: Yükleme esnasında programın çalışması için gerekli olmayan tarayıcı araç çubukları yüklemesi önerebilir. Bu işlemleri atlayarak sade bir şekilde yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz.