Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool

Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 175
  • DOSYA BOYUTU 10.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trend Micro

Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool aracını kullanarak, sisteminize erişmenizi engelleyen fidye yazılımlarını temizleyebilirsiniz.

Trend Micro tarafından geliştirilen Lock Screen Ransomware Tool aracını kullanarak, sisteminize erişmenizi engelleyen fidye yazılımlarını temizleyebilirsiniz.

Fidye yazılımları (ransomware) sisteminize veya dosyalarınıza erişmenizi engelleyerek sizi ücret ödeye zorlayan kötü amaçlı yazılımlardır. İnternette gezdiğiniz siteler, indirdiğiniz programlar ve daha birçok şekilde sisteminize sızan bu kötü amaçlı yazılımlar kişisel verilerinizin gizliliğini de tehlikeye atıyor. İki tür fidye yazılımına karşı koruma sağlayan Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool ile işler daha da kötüye gitmeden tehlikeyi sonlandırabilirsiniz.

İlk senaryoda fidye yazılımları sadece normal modu engelliyor fakat ağ destekli güvenli mod erişilebilir olduğu için uygulamayı çalıştırarak tehlikeyi sonlandırabiliyorsunuz. İkinci senaryoda ise hem normal modu hem de güvenli modu engelleyen yazılımlarla karşılaştığınızda, temiz bir bilgisayarda USB’ye kopyalamak için Trend Micro Lock Screen Ransomware aracını indirmeniz gerekiyor. Her iki durumda da oldukça etkili sonuçlar alabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.