Tribal Wars 2

Tribal Wars 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,514
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Innogames

Tribal Wars 2 internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Tribal Wars 2 oyunculara kendi imparatorluklarını inşa etme fırsatı veren tarayıcı tabanlı bir online strateji oyunudur.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Tribal Wars 2'yi oynayabilmeniz için tek ihtiyacınız olan şey güncel bir internet tarayıcısı ve internet bağlantısı. Bizi Orta Çağ'a konuk eden Tribal Wars 2'de temel amacımız kendi halkımıza bir yaşam alanı oluşturmak ve halkımızın güvenliğini sağlayarak bölgenin en güçlü medeniyeti olmak. Bu işe ilk olarak kendi köyümüzü kurarak başlıyoruz. Sonrasında ise köyümüzün güvenliğini sağlamak için askerlerimizi yetiştiriyoruz ve üretimimizi artırarak kaynaklarımızı genişletiyoruz. Bu kaynakları kullanarak yeni binalar ve birimler inşa edebilmekteyiz.

Tribal Wars 2'de imparatorluğumuzu yükseltebilmek için diğer oyuncularla etkileşimimiz de önemli. Alacağımız siyasi kararlar ve ittifaklar sayesinde düşmanlarımız üzerinde üstünlük sağlayabilmemiz mükün; fakat diğer oyuncular da bize karşı ittifaklar oluşturabilmekte. Bu nedenle sahip olacaağımız dostlar oyunun gidişatını etkileyebiliyor.

Tribal Wars 2'nin mobil ve3rsiyonları da bulunmakta. Aynı hesap üzerinden bağlantı yapabileceğiniz Tribal Wars 2 mobil versiyonu ile bilgisayarınızda üzerinde oynadığınız oyuna mobil cihazlarınız üzerinden erişebilir ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.